AFTER SALE
חיפוש
Filters

AKA-Rock | אביגיל קולקר

בעזרת ליקוט פרטי יד שניה ווינטג׳ מרחבי העולם ורקמת עבודת יד על גביהם, אביגיל מנסה להחזיר לפריטים את ערכם, לתת חיים חדשים לבגדים שיצאו מהמחזור ולהעניק להם ערך חד פעמי

-

-

מייני לפי
הצג בעמוד

סווטשירט אלביס

סווטשירט אלביס קרטה- סווטשירט וינטג׳ מקורי משנות השמונים של אלביס קוסטלו, רקום בעבודת יד בסגנון יפני, עם פאטצ׳ים. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
1,190 ₪

ג'קט ליה

ז׳קט המורכב משני זוגות מכנסי ג׳ינס יד שניה. בגבו תלאי רקמת חרוזים ויקטוריאנית מהמאה ה19 מתוקן ברקמה גסה בצבע אדום. מתחתיו, בעבודת יד, דמות בת כלאיים של גיישה יפנית וקדושה נוצרית, ודימוי של כלבים עולים באש. בז׳קט משולבים תלאי וינטג׳ שונים, וחדשים, של פאנק, ספורט ונמרים.
1,790 ₪

שמלת אדידס

שמלת הפריחה- שמלת וינטג׳ משנות התשעים של אדידס, בעלת הארכה לאורך מקסי מחולצת יד שניה של להקת הלבלרס. הלוגו של אדידס בקדמתה שונה בעזרת רקמה בעבודת יד לפרח לוטוס. בגבה, רקום ציטוט של הארוקי מורקמי, pain is inevitable, suffering is optional פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
1,490 ₪

ז'קט גשר

ז׳קט רוק וינטג׳ של להקת איירון מיידן, רקום ומוטלא בכבדות. הז׳קט הגיע עם שכבה ראשונה של תלאים של הלהקה, שלה נוספה שכבה נוספת. דימוי המפלצת החצויה הושלם בעזרת פניה של הנסיכה ליה ברקמה ידנית צפופה, ששוחקה על ידי קארי פישר, שחקנית ודוברת רהוטה לגבי חיים בצל מחלות נפש והתמכרות. הז׳קט עמוס בשילוב של רקמות בעבודת יד, תלאים, סרטים הודים, תלאים משנות החמישים, סרטים איטלקיים משנות השמונים, ועוד. יש דגש על ליקוט של אפליקציות שונות במשך שנים מרחבי העולם, כשהוספת השכבה החדשה מדגישה את החיים שנותרו לז׳קט. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
2,290 ₪

T -רקומה

חולצת יד שניה מפסטיבל אוזיפסט ב2001, פסטיבל המתקיים כל שנה סביב כוכב המטאל האגדי אוזי אוסבורן. החולצה דהויה, קרועה מעט, ומהוהה, מה שמראה לה מראה פאנק. המפלצת בקדמת החולצה הודגשה ברקמה בקו ניאון זרחני, ופניה הוחלפו בקריקטורה של המנהיג האכזר קים ג׳ונג און. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
550 ₪

סווטשירט בריאן דיקפריו

סווטשירט וינטג׳ משנות התשעים של המוזיקאי בריאן אדאמס, שהיה אחראי לכמה מהלהיטים הרומנטיים של השנים הללו. פניו שונו בעזרת רקמה ידנית לפניו של השחקן ליאונרדו דיקפריו בצעירותו, שנים בהם היה אליל נערות בזכות סרטים כמו טיטאניק ורומי או ויוליה. בגבו של הסווטשירט, טקסט מהמחזה המקורי של שייקספיר, קריאה נואשת של רומיאו. בז׳קט משולבים פאצ׳ים שונים, ביניהם אפליקציה איטלקית בסגנון בארוקי משנות השמונים. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
1,190 ₪

סווטשירט ריהאנה ג׳קסון

סווטשירט יד שניה מסיבוב הופעות של כוכבת העל ריהאנה. על הדימוי של הזמרת, נרקם חלק מדימוי איקוני של כוכבת גדולה לא פחות משנות התשעים, ג׳נט ג׳קסון, שצולמה כשידי גבר מסתירות את שדיה לשער מגזין הרולינג סטון. על גב הסווטשירט, רקומות גב לגב שתי שלגיות, מסרט דיסני, בלבוש גנבים, מחזיקות יהלום, מחווה לשמו של סיבוב ההופעות ולהיטה הגדול. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
1,190 ₪

חצאית סקס סמים

חצאית מידי שעשויה מחולצת וינטג׳ תרבות אופנוענים, עם סרט גומי בדוגמאות כאפייה. על החצאית תלאים שונים, ציטוט מתרבות פורעי החוק ודימוי מחווה לסרטו של ג׳ון ווטרס, cry baby, בכיכובו של ג׳וני דפ, סרט מחווה של במאי הקאמפ לסרטי הנעורים של שנות החמישים, כשדמותו של דפ היא מחווה לג׳יימס דין, הילד הרע של אותן שנים. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
790 ₪

חצאית קלימט- הנשיקה

חצאית המורכבת מחצאית ספורט יד שניה, שהוארכה לאורך מקסי בחיבור ווסט מטאל וינטג׳ של מטאליקה. בקדמתה רקומה בעבודת יד יצירתו של קלימט, הנשיקה, על גבה שיר של צ׳רלס בוקובסקי, ומשולבים בה תלאים שונים, וסרטים הודים. הוא מייצג תהליך ליקוט ואיסוף ארוך שנים, וגישה סבלנית יותר למשך הזמן בו מיוצר בגד, מתוך תקווה שישתקף במשך הזמן בו הוא ישמש את הקונה. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
1,490 ₪

ז'קט פרנקישטיין צבאי

ז׳קט צבאי צרפתי יד שניה שמוטלא ורקום בכבדות. בגבו צעיף ויקטוריאני מהמאה ה19 עם דימוי אוניה, תלאי גדול מחולצת טריקו של להקת הcramps, בו מופיע דמותו של פרנקנשטיין, כשמעיניו משתלשלים חוטי צמר ארוכים המייצגים דמעות. התלוי עצמו רקום, ומחורר בעזרת ניטים אדומים. בקדמתו שילוב של רקמה בעבודת יד, תלאי פאנק, טקסטיל עתיק, רקמה הודית, טלאי איטלקי משנות השמונים ועוד. הוא מייצג תהליך ליקוט ואיסוף ארוך שנים, וגישה סבלנית יותר למשך הזמן בו מיוצר בגד, מתוך תקווה שישתקף במשך הזמן בו הוא ישמש את הקונה. פריט אספנות one of a kind רקום בעבודת יד.
2,950 ₪