מבצע חולצות לחג 10%-40% הנחה>>
Close
חיפוש
Filters

TLV FASHION WEEK 2019

WHTCH FULL SHOW 

"תצוגת האופנה של קום איל פו הייתה ללא ספק התצוגה הטובה ביותר שהוצגה בשבוע האופנה"
  
"קום איל פו העלו על המסלול קולקציה רב עונתית יפיפיה, נשית ומוקפדת, שעוררה בנו את החשק לזנק מהאנגר 11 היישר לחנות קום איל פו הסמוכה ולעקור קולבים ממקומם"
"נהדרת בכל מובן"

'האדישות היפה' ('La belle indifference') היא מושג פסיכיאטרי בן המאה ה – 19 הנועד לתאר חולה המראה אפטיות ו/או ניכור כלפי ההפרעה הפסיכוסומטית שלה.

אנו מבקשות לתלוש את 'האדישות היפה' מספרי האבחנות הפסיכיאטריות ומגופן של הנשים 'ההיסטריות' ולעשות בה שימוש במחשבה על הפוליטי. החברה שלנו, אנו מבקשות לומר, לוקה בתסמונת 'האדישות היפה'. אנו קוראות לא ללכת שולל אחר 'האדישות היפה', לחשוף את שהיא מנסה להסתיר. לקעקע אותה לא רק מן ההיבט הקליני, אלא (ובעיקר) מן ההיבט החברתי: האדישות כלפי תחלואי החברה שלנו היא סימפטום לרוח-רעה שאנו מבקשות להאיר ולפעול לשנות.

קולקציית "האדישות היפה" מערערת על מוסכמות אופנתיות ומזכירה דרך הבגדים והאסתטיקה כי ניתן וכדאי לפקפק במה שהתרגלנו לחשוב עליו כ'נורמלי'. שילובי חומרים לא מקובלים, צבעוניות עזה שפוגשת משחקי שחור לבן, שילובי צבעים בלתי צפויים - כל אלו מסמנים אפשרות של יציאה מאזור הנוחות, מערערים על הרגיל והמובן מאליו. אלו בגדים המבקשים לעורר מחשבה ופעולה אקטיבית, לחולל טרנספורמציה, ולקרוא לשינוי.

מעצבת ראשית: טל רוזנפרב

sticker_black.png