חורף 19/20 בהנחות ❤ בחנויות ובאתר
תפריט
חיפוש חנויות סל (0)
אין מוצרים בסל שלך
חיפוש
Filters

 מה זה בכלל מעבירות? 

מעבירות הוא פרויקט דו - שנתי, שיתוף פעולה בין העסק, הלקוחות והקהילה. בפרוייקט מעבירות לקוחות בגדים/נעליים/סדינים/תיקים ישנים ותמורת כל תרומה מקבלות שובר קניה לקנייה בקולקציה החדשה. מהפריטים שנתרמים קום איל פו מייצרת מוצר חדש בשיתוף פעולה עם אמן או מעצב אשר כל הכנסות ממכירתו עוברים למטרה חברתית או עמותה נבחרת. 

 

קמפיין מעבירות את זה הלאה - נובמבר 2019  

במטרה ליצור מודעות ליזמות נשית ולתמוך בעסקים שבבעלות נשים בעזרת הכוח הנשי ברחבי העולם - מזמינות אותך החודש להעביר יזמות!

 איך עושים את זה?

כל מי שתגיע אל חנויות comme il faut במהלך חודש נובמבר תוכל למלא בפנקס "מעבירות את זה הלאה" פרטים על יזמת או יותר. לא יכולה להגיע לחנויות? מוזמנת להמליץ גם אונליין - חפשי אצלנו ב-F או לחצי כאן. 

איך יודעים את מי להעביר? 

יזמת היא אישה היוזמת, מחליטה ומארגנת עסק מסחרי, מיזם חדש או קיים. זו יכולה להיות מישהי שהקימה וגייסה כסף עבור סטארט אפ, מישהי בתחילת דרכה שהקימה מיזם חברתי לטובת הקהילה או הסביבה ואף רתמה עבורו גופים נוספים, שותפה בחברה טכנולוגית פורצת דרך, עצמאית בעלת עסק או כל אישה שהקימה חברה מצליחה. זו יכולה להיות מישהי שמכירים באופן אישי או כזו שרק עוקבים אחריה בתקשורת וברשתות החברתיות ומעוררת בנו השראה.

 מה יוצא לנו מזה?

בעזרתכן נאסוף עשרות סיפורים על יזמות וניתן להן את הבמה. מתוך כל היזמות נבחר כמה שיככבו ברשתות החברתיות ובאמצעי מדיה שונים וכך נממש את החזון של יום האישה היזמית הבינלאומי - להעלות מודעות ולתמוך בעסקים שבבעלות נשים. 

וגם, כל מי שתעביר יזמת תקבל הטבה על הקולקציה החדשה בייצור comme il faut למימוש במהלך החודש!

האותיות הקטנות: 

  • על כל יזמת שתעבירי תקבלי שובר למימוש 500 ש"ח על ז'קטים ומעילים או 200 ש"ח על השאר (לא כולל טי שירטים וסריגים). ההטבה היא על קולקציה חדשה של קום איל פו בלבד במחיר מלא בחנויות קום (לא אאוטלט).
  • סוגי הפריט הנכללים במימוש בהטבה: ג'קטים, חולצות, מכנסיים, שמלות, קולקציית עור (לא כולל סריגים וטי שרטים).
  • ניתן להעביר כמות בלתי מוגבלת של יזמות בחנויות המותג (לא אאוטלט) במהלך חודש נובמבר 2019 בלבד.
  • את השוברים ניתן לממש בחנויות המותג על פריטים במחיר מלא בלבד במהלך חודש נובמבר 2019.
  • ניתן לממש שובר אחד בקניית פריט אחד.